esmaspäev, 20. jaanuar 2020

Mõnikord käin ka mina ennast kirjatööst tuulutamas

koos Ivari ja Irenaga Nikolai Lehtlas

 Kui sa õhtul kell 23.30 kodust Pärnu ööellu sukeldud, võib see lootusetult hilja olla, aga võib ka mitte olla. No suviti kestab ööelu/melu meil siin jah ööpäevaringselt. Aga meil on hetkel väidetavalt talv, just selline talv, mis on mulle!

 No õnneks saime pool tundi Bum-Bumis Ergo pilli järgi tantsida. Siis meenus mulle, et Irena ja Ivar mängivad Lehtlas. Ruttasime kohale.Aga kahjuks jõudsime sinna siis, kui nad juba pille pakkisid ja ennast pealinna tagasi sättima hakkasid. Siiski oli armas! Ivar, sulle jätkuvad õnned sünnipäevaks! Ehk kohtume juba 29. veebruaril, sest just siis mängivad Irena ja Ivar taas Nikolai Lehtlas. Soovitan ka teistele!

 Ja üle pika aja sattusin ka öölokaali Kassa ning see on vist esimene kord, mil võin seal veedetud õhtuga rahule jääda, Rolf Roosalu etteaste oli täiesti nauditav.

 Aga arvutist olin ma 3 päeva eemal tehnilistel põhjustel, no ma olen ju tehnikas väga lapsekingades ja täna poeg aitas selle sättesüsteemi korda teha, kuigi hetkel millegipärast kasutan taas win. 7. Aga eks näis mida ma taas valesti tegin.

 Aga paaripäevased pausid arvutist tulevad kindlasti kõigile kasuks. Mina näiteks lugesin läbi taas ühe raamatu ja ka osa teisest ning üleüldse oli üks imeline nädalavahetus kallite seltsis. Tänan kõiki!

 Täna on lisaks külalistepäev olnud, 6 külalist on käinud, pole see esmaspäev sinine midagi, pigem erepunane. Aitäh, sõbrad!
öine Pärnu peatänav oli inimtühi. Rüütli tn.
Bum-Bumi maskott :)
hurmur Ergo Bum-Bumis
Rolf Roosalu Kassas
Rolf Roosalu Kassas
Ivar ja Irena Nikolai Lehtlas


20. jaanuar. 2020.a.
Vana-Rääma


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar