laupäev, 21. märts 2020

KUS KOTKAD LENDAVAD - Kenneth Meadows


 Minu öökapil on aastaid üks imehea raamat ja ta ei seisa ega kogu tolmu. Olen seda päris mitmeid kordi lugenud ja loen ikka ja uuesti, sest see on minu jaoks nagu piibel. Soovitan kõigil huvilistel lugeda Kenneth Meadowsi "Kus kotkad lendavad" alapealkirjaga "Šamanistlik tee sisemise tarkuse juurde" raamatut! Miks? Sest see on väga õpetlik ja tark raamat, juhend ja tervendaja kogu eluks. Ausalt!

 Millalgi sai sellest raamatust ka Kotkasulega räägitud ja ka tema kiitis selle väga heaks. Olen armastatud šamaaniga ühel arvamusel.

 See raamat õpetabki kuidas jõuda sisemise tarkuseni, ja seda nii otseses, kui ka kaudses mõttes. Kaudses sellepärast, et raamatut lugedes tuleb endaga tööd teha, vaimutööd. See ei ole ilukirjanduslik teos, mille loed läbi ja paned riiulisse tolmama. Kui sul on ikka soov, nii ennast, kui maailma parimaks paigaks muuta (kasvõi läbi oma tunnetuste ja tajude ja enese jaoks) võta see raamat lugeda!

  Jah, mina seda välja ei laenuta, sellel raamatul on minu elus tähtis roll, sest sain selle kunagi kingituseks tänaseks taevastel radadel viibivalt Eesti nõialt - Riho Ammerilt. Saadan talle taas suured ja siirad tänusõnad sinna üles, sest tean, et ta saab need kätte. Aitäh!

Millest raamat kõneleb? Kui sulle pakuvad huvi näiteks mõisted: alfa-tasand, aura, chakra, chi, ettekuulutamine, intuitsioon, karma, maagia, mana, rituaal, šamaanlus ja paljud, paljud teised, oled sa just õige raamatulugemiseks kätte võtnud.

 Õnnelikku sisemise tarkuse juurde jõudmist!

Kus kotkad lendavad

Šamanistlik tee sisemise tarkuse juurde

Inglise keelest tõlkinud Doris Üüde
288-leheküljeline tavaformaadis ja pehmes köites raamat sarjast Esoteerikasari
Sinisukk 1996
Raamat on läbi müüdud

Kujundanud Artur Jurin
Mõõdud 135 × 195 mm
ISBN: 9985812700
Veel samal teemal:

21. märts. 2020.a.
Vana-Rääma

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar