reede, 22. veebruar 2019

ŠAMAAN EVALD PIIRISILD. KOTKASULE LEND - Evald Piirisild, Evelin Kivimaa


 Vahelduseks ilukirjanduslikele teostele, lugesin vahepeal läbi raamatu "Šamaan Evald Piirisild. Kotkasule lend," mille autoriteks on Evald Piirisild ja Evelin Kivimaa.

 Selliste raamatute lugemiseks peab aega ja ruumi olema. Minul vähemalt. Mitte keegi ei tohi mind segada. Nii ongi kõige parem aeg lugemiseks öösiti. Mulle see raamat väga-väga meeldib.

  Olen ise korduvalt käinud šamaanirännakutel ning kohtunud oma väelooma - karuga. Ühel korral ka hundiga. Aga need rännakud jäävad selle sajandi algusesse ning mul pole veel võimalust Kotkasule "pilli" järgi šamaanirännakuil käia olnud. Loodan, et see võimalus kunagi avaneb.

 Mind on viinud šamaanirännakuile šamaan Tiit Teras, nii Intuitiivteaduste koolis õppimise aegu, kui ka igasugustes laagrites. Sestap ei ole šamaanimaailm mulle sugugi võõras. Aga pean tunnistama, et ma pole ka nii positiivse energiaga šamaani, nagu seda on Kotkasulg, enne kohanud. Mitte, et teised šamaanid negatiivse energiaga oleks, seda mitte!

 Raamatus on väga palju äratundmisrõõmu. Alustades juba sellest, et ma ise ka korjan juba aastaid ravimtaimi, keedan nendest teed ning teen erinevaid tinktuure. Nii mõnegi retsepti panin raamatust kõrvataha.

 Evald ja Evelin (ilmselt nende vahel on harmooniline energia, sest nimemaagia toimib) on teinud raamatu tarvis suurt ja rasket tööd, see on väga hariv ja tohutult hea energiaga raamat! Muide, isegi kujundus toimib, leheküljed nagu lainetaks. Vaadake! Ja üleüldse on raamat ka välimuselt ilus, kutsub ostma. Minul läheb see eriliste raamatute riiulisse, kuna mõlema autori pühendused on sees.

 Aitäh teile, head Evald ja Evelin, et te selle raamatu kirjutasite!

Rahva Raamatu lehelt:


Raamat

ŠAMAAN EVALD PIIRISILD. KOTKASULE LEND

 194 Google +1  0 Share0

Algul ma ei mõistnud, miks indiaani vend andis mulle just sellise hingenime – Kotkasulg. Aastaid hiljem, rännates Emakesel Maal mööda pühasid paiku, olen oma hingenime tähendusest aru saanud. Sulega ju kirjutatakse. Ma pean nägema ja jäädvustama asju, mida igaüks ei näe ega tunne. Pean aitama neid, kes minu juurde tulevad ja mind enda juurde kutsuvad. Õppida on mul muidugi veel ja veel. See kõik on igavene teekond. Kotkasule lend. Jagan siin raamatus oma kogemusi ja tarkusi, kuidas elada kooskõlas hingemaailma ja loodusjõududega. Siit leiad head loitsud ja käepärased nõiarohud, millega ennast turgutada. Räägin, kuidas ma inimesi tervendan ja juhin šamaanirännakuid, kuhu saab minna igaüks. Soovijale maalin tema rännakust pildi kotkasulele. Sulemaal teeb tuleviku koopasuu rohkem lahti. Inimese enda mõtted, soovid ja unistused hakkavad tööle. 
Kallistan teid kõiki! Kotkasule pai! 
Kotkasulg
ISBN 9789949664207
Ilmumisaasta 2018
Keel eestikeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 192 lk
Mõõt 210x133x19 (mm)
Kirjastus RAHVA RAAMAT
Lisamise aeg: 06.12.2018 
19.9018.91 €
Kaupluses püsikliendile: 18.91 €
Kaupluses: 19.90 €
Kaup kätte: esmaspäev 25.0222. veeburuar. 2019.a.
Vana-Rääma

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar