teisipäev, 23. juuni 2026

Väike jaanik oma aias

Harli tegi supermaitsvad marinaadid lihale eile. Kokk on kokk, tema juba oskab. Ühe tegi klassikalise ja teise inglise sinepi marinaadis. Lisaks küpsetasime veel ka kana ja hakkvorstikesi. Täna istusimegi vaikselt aias ja nautisime õhtut. Noorus maja aiast tuli muusika koju kätte, seal peetakse täna jaanipidu. Aga meie ei läinud, istusime oma armsa perega. Minul olid suht priid käed sellel korral.No kurgisalati tegin ikka valmis, suure kausitäie. Urmas ja Harli küpsetasid ning meie Jüri ja Germoga istusime ja nautisime ja vahepeal võrkkiikusime ka. Ämmale viisin ka muudkui head ja paremat. Ta mu kallis kullatükike. Selline armas õhtu armsa perekonna seltsis. Geio oligi veel vaid puudu. Ilusat jaaniaega ja võidupüha! Hoidke oma lähedasi ja peret! Mina tunnen ennast hoituna ja armastatuna ja oma pere tarvis annan ka endast parima. Armastan! 23. juuni 2026. Vana-Rääma
class="separator" style="clear: both;">

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar